• Так, схоже це про кішку одну, яку я годую у дворі. Як завжди, знаходяться ті, кому вона заважала.. довелось втручатись.. мподіваюсь, вони залишать іі в спокої

  • Схоже на відродження мого сьогодення. Хіба що тільки з колишньою роботою розпочалась дуже давно.
    А щодо чоловіка, то по сну мені здалось, що і міняти не було на що.

  • MUNA: оставлен комментарий на запись Невідомий чоловік і мама 2 дня, 20 часов назад

    Я знаю, що чоловік це якісь справи. Мала на увазі, що я не хотіла тих справ з тим чоловіком, що робило неможливим народити від нього руду дитину

  • MUNA опубликована новая запись Волосся на попі 4 дня, 2 часа назад

    Наснилось, наче я бачу себе в дзеркалі оголеною, зі спини, а на попі бачу, що росте волосся.. мені подобалось, як я виглядаю, але дивувало, звідки там те волосся взялось

  • MUNA: оставлен комментарий на запись Невідомий чоловік і мама 4 дня, 2 часа назад

    Але шлях вирішення цієї проблеми для мене неприйнятний (я не хочу стосунків з одруженим, бо й сама заміжня, і тим більше народжувати від нього дитину для мене не підходить). чи не так?

  • MUNA опубликована новая запись Котики 4 дня, 2 часа назад

    Наснилось, що я приходжу до своїх котиків, які живуть на території однієі медичної установи. Годувати мені доводиться їх поруч з установою на парканчику і лише тоді, коли установа закрита, інакше не дозволяють. І […]

  • MUNA: оставлен комментарий на запись Мама. Чоловік. Аеропорт. Штани 4 дня, 3 часа назад

    А ще був епізод, де я бачу, як якісь чоловіки схопили білу кішку, посадили її в машину і знущаються. Вона кричить, виривається, дряпає їм обличчя. Я хутко біжу до них, кричу, щоб негайно відпустили тваринку. Вони […]

  • Доброго дня. Наснилось декілька епізодів
    1. Ми з мамою в дворі будинку мого дідуся, що на Київщині. Тут я чую: що наче хтось прийшов, а мама перелякалася і каже, щоб я не ходила до калитки, але я все одно пішла, […]

  • MUNA опубликована новая запись Цвіркун 1 неделя, 1 день назад

    Вітаю. Наснилось, що я виплюнула з рота щось схоже на цвіркуна. Ще й подумала, що це мабудь завелось щось у тому печиві, що я нещодавно зʼїла.

  • MUNA: оставлен комментарий на запись Невідомий чоловік і мама 1 неделя, 3 дня назад

    Мама чекає від мене удачі? Це як?

  • MUNA: оставлен комментарий на запись Мясо. Цуценя 1 неделя, 3 дня назад

    Мясо — це повернення проблем зі шлунком(

  • MUNA: оставлен комментарий на запись Котик і мама 1 неделя, 3 дня назад

    Здасться, це стосується саме цього котика, до якого у мене ніяк не виходить потрапити

  • MUNA: оставлен комментарий на запись Їхати в автобусі. Водійка 1 неделя, 3 дня назад

    Не знаю, як щодо уроку і відпочинку, але з мамою ми посварились.. схоже, цей сон стосуватися наших стосунків.. побачимо..

  • MUNA: оставлен комментарий на запись Їхати в автобусі. Водійка 1 неделя, 4 дня назад

    Може ця водійка це те щось недобре, що управляло нашими стосунками з мамою? Мама вийшла з автобусу, а я лишилась і маю вивчити якийсь урок, після чого позбудусь цього недоброго?

  • Доброго дня. Наснилось, наче я їду з мамою в автобусі, де було дуже багато людей і була тіснява. На одній із зупинок велика частина людей, в тому числі і моя мама, вийшли, щоб щось купити. І чомусь, вони всі були […]

  • MUNA: оставлен комментарий на запись Невідомий чоловік і мама 1 неделя, 4 дня назад

    Пропустили сон?

  • Доброго дня. Наснилось, наче я сиджу під офісом з продажу нерухомості, що неподалік від мого будинку. Зазвичай там завжди зачинено і я поруч годую своїх котиків, бо там затінок. І от, раптом туди починають […]

  • MUNA опубликована новая запись Злий собака. Колишній 2 недели назад

    Наснився дивний сон. Сниться,мені, наче я звідкись повернулась, де мене утримували проти моєї волі, щось схоже на полон. І от,люди, які мене зустріли, почали розпитувати мене про щось. А собака одного чоловіка […]

  • MUNA опубликована новая запись Мясо. Цуценя 2 недели назад

    Доброго дня
    Насниллсь, наче я розрізала навпіл великий шматок сирого м.яса. Далі сниться, що на моєму ліжку лежить цуценя, яке приніс мій чоловік. Потім воно пішло в коридор і багато напісяло на підлогу. Я беру […]

  • MUNA: оставлен комментарий на запись Котик і мама 2 недели назад

    Пропустили сон?

  • Загрузить еще